Zbieraj punkty za każdą rezerwację i ocenę

1 rezerwacja = 100 punktów

1000 punkty =
25 zł
2000 punkty =
60 zł
5000 punkty =
200 zł

Jak wykorzystać punkty?

Dineout - печели точки с всяка резервация
Zbierz co najmniej 1000 punktów Dineout
Dineout - печели точки с всяка резервация
Przejdź do swojego konta Dineout i wymień punkty na wybraną Gift card
Dineout - печели точки с всяка резервация
Dineout Gift card zostanie automatycznie aktywowana i może zostać dodana do następnej rezerwacji, a Ty otrzymasz zniżkę na rachunku w wysokości wartości karty podarunkowej
Zarezerwuj teraz

Co powinienem wiedzieć o punktach Dineout Club?

Z każdą rezerwacją zdobywasz punkty. Jeśli dokonasz rezerwacji poprzez stronę internetową, każda ukończona rezerwacja doda 100 punktów do Twojego konta. Jeśli dokonasz rezerwacji za pomocą naszych aplikacji na Androida lub iOSa, otrzymasz 120 punktów za każdą rezerwację. Zbierasz także punkty za ocenę restauracji, którą odwiedziłeś - 20 dodatkowych punktów.

Otrzymujesz 50 punktów za każde zaproszenie wysłane do osób, aby zarejestrować się w systemie. Wysyłasz zaproszenia za pośrednictwem konta Dineout.

Punkty Dineout Club nie wygasają.

Zbierz więcej punktów i uzyskaj wyższą wartość Dineout Gift card.

W rezerwacji można wykorzystać tylko jedną Gift card.

Jeśli twój rachunek w restauracji jest mniejszy niż wartość Gift card, różnica nie zostanie zaoferowana, ani nie zostaną Ci zwrócone punkty na Twoje konto Dineout.

Jeśli z odpowiednim wyprzedzeniem anulujesz rezerwację z zastosowaną Gift card, zwrócimy wartość karty upominkowej na Twoje konto.

Jeżeli nie pojawiłeś się w restauracji, aby zrealizować swoją rezerwację z zastosowaną Gift card, z Twojego konta odejmiemy 400 punktów oraz wartość Gift card (uznamy, że Gift card została wykorzystana).

Często zadawane pytania:

Kto może wziąć udział w programie Dineout Club?

Udział w programie Dineout Club jest bezpłatny. Każdy zarejestrowany użytkownik Dineout automatycznie staje się członkiem programu Dineout Club.

Co się stanie, jeśli mój rachunek będzie niższy niż wartość Gift card?

Różnica nie zostanie Ci zaoferowana, ani nie zostaną Ci zwrócone punkty na Twoje konto Dineout.

Gdzie mogę skorzystać z Dineout Gift cards?

Możesz skorzystać z Dineout Gift cards dokonując rezerwacji w jednej z restauracji zrzeszonych na platformie Dineout. Szczegółowe informacje na temat zamawiania lub korzystania z Dineout Gift cards można znaleźć tutaj.

Czy liczba gości wpływa na liczbę otrzymywanych punktów?

Nie. Otrzymujesz taką samą liczbę punktów, niezależnie od liczby osób w rezerwacji. Jednak otrzymasz 20 punktów więcej, jeśli dokonasz rezerwacji za pomocą naszej aplikacji na Androida lub iOSa. Możesz także zdobywać punkty, gdy oceniasz restaurację - 20 punktów za pośrednictwem strony internetowej i 40 za pośrednictwem aplikacji.

Gdzie mogę sprawdzić moje aktualne punkty?

Ta informacja jest dostępna na Twoim koncie Dineout.

Credit card logos