Podaruj wyjątkowy prezent - niezwykłe doświadczenie kulinarne

Zaskocz przyjaciela lub ukochanego niezapomnianym prezentem - wyjątkowym doświadczeniem kulinarnym w jednej z restauracji zrzeszonych w Dineout. Karta podarunkowa Dineout Gift card jest łatwa w użyciu i może zostać zastosowana do rezerwacji w dowolnej z restauracji partnerskich Dineout. Co jest jeszcze lepsze - to obdarowany decyduje, kiedy i gdzie chce wykorzystać swój prezent!

Karty podarunkowe Gift cards to także kreatywny sposób na podziękowanie partnerom biznesowym oraz zaangażowanym pracownikom!


Wybierz rodzaj rozwiązania, który Cię interesuje:

Frequently Asked Questions

1

Jaki jest termin ważności Gift cards?

Wszystkie karty podarunkowe (elektroniczne, w wersji papierowej, korporacyjne karty podarunkowe) są ważne przez 12 miesięcy od daty wydania.

2

Chcę zamówić wersję papierową karty podarunkowej (Gift card). Ile czasu zajmuje przesyłka?

Zrobimy, co w naszej mocy, abyś otrzymał swoje zamówienie tak szybko, jak to możliwe. W zależności od Twojej lokalizacji dostawa zajmuje od 3 do 5 dni roboczych. Dostawa odbywa się za pośrednictwem firmy kurierskiej.

3

Popełniłem błąd w e-mailu podanym przy zamawianiu Gift card w wersji elektronicznej, w wyniku czego jej nie otrzymałem. Czy możliwa jest ponowna wysyłka zamówionej Gift card?

Gift card może zostać wysłana ponownie tylko w przypadku, gdy nie została wcześniej użyta. Ponowna wysyłka nie przedłuża terminu ważności Gift card (termin ważności to 12 miesięcy od dnia wydania Gift card). W celu uzyskania dalszych informacji, skontaktuj się z nami @ +48 577 938 803.

4

Otrzymałem Gift card - czy mogę ją przekazać komuś innemu?

Przed aktywacją: zarówno elektroniczne, jak i papierowe Gift cards mogą zmieniać właścicieli bez ograniczeń, z zachowaniem daty ważności na wykorzystanie karty. Po aktywacji: Gift card może być wykorzystana tylko przez konto Dineout, z którego została aktywowana.

5

Czy mogę wymienić Gift card na jej ekwiwalent pieniężny?

Nie. Możesz użyć Gift card do obniżenia rachunku w restauracji o wartość znajdującą się na Gift card, gdy zostanie ona aktywowana przy Rezerwacji przez Dineout lub jako środek płatniczy do rezerwacji specjalnych, które wymagają przedpłaty (wydarzenia specjalne, eventy, menu degustacyjne itp.). W przypadku rezerwacji specjalnych mogą obowiązywać ograniczenia czasowe związane z wydarzeniem.

6

Jak korzystać z Gift card w przypadku zwykłej rezerwacji?

1. Aktywuj Gift Card: Zaloguj się na swoje konto Dineout (utwórz je, jeśli jeszcze nie jesteś użytkownikiem). Wybierz sekcję Gift cards na swoim koncie Dineout. Kliknij na Dodaj Gift card. Wpisz kod podany na karcie upominkowej i kliknij Aktywuj. Został on teraz dodany do Twojego konta i możesz go użyć w dowolnym momencie.
2. Zastosuj aktywowaną Gift card do rezerwacji: Upewnij się, że jesteś zalogowany na swoje konto Dineout. Rozpocznij rezerwację, a na końcu formularza znajdziesz wszystkie aktywowane na Twoim koncie Gift cards. Zwróć uwagę, że co najmniej jedna z Gift cards (jeśli aktywowano więcej niż jedną) będzie automatycznie zastosowany do rezerwacji. Jeśli nie chcesz zastosować danej Gift Card do bieżącej rezerwacji, kliknij na nią. Jeśli chcesz zastosować inną Gift Card, kliknij na nią, aby ją dodać do rezerwacji. Zakończ rezerwację. Powinieneś otrzymać potwierdzenie na adres e-mail, na który zarejestrowano Twoje konto w Dineout, z informacją, że będziesz korzystać z zastosowanej Gift card.
3. Pokaż Gift card w Restauracji: po przybyciu do Restauracji powiadom pracownika restauracji, że pod Twoim imieniem dokonano rezerwacji za pośrednictwem Dineout i przedstaw wydruk karty upominkowej. Jeśli go nie posiadasz, zawsze możesz pobrać go w formacie PDF z otrzymanej wiadomości e-mail potwierdzającej Twoją rezerwację i go wydrukować lub pokazać w wersji elektronicznej.

7

Czy mogę zastosować więcej, niż jedną Gift card do rezerwacji?

Nie, możesz użyć tylko jednej Gift card do jednej rezerwacji.

8

Co się stanie, jeśli mój rachunek w restauracji będzie niższy niż wartość Gift card?

W takim przypadku nie otrzymasz zwrotu różnicy. Każdą Gift card można wykorzystać tylko w jednej rezerwacji.

9

Dokonałem rezerwacji za pomocą Gift card, ale chcę ją anulować - co się wtedy stanie?

Jeśli anulujesz rezerwację z wyprzedzeniem, Gift card zostanie zwrócona na Twoje konto Dineout i będziesz mógł z niej skorzystać przy następnej rezerwacji. Jeśli nie anulujesz rezerwacji, a restauracja zgłosi Twoją rezerwację jako ‘niepojawienie się’, Gift card zostanie uznana za użytą, a jej wartość nie będzie mogła zostać odzyskana.

Credit card logos