Antresola Antresola

Price range

Zakres cenowy

24-55 PLN/osoba

Accepts bookings

Akceptuje rezerwacje

Mon - Fri: 14:00 - 21:00

Sat - Sun: 08:00 - 21:00

Location

Adres (Zobacz na mapie)

Wronia 45

Cuisines

Typy kuchni

Polska

Norbert Duda

Chef:

Norbert Duda

  • Menu

O restauracji Antresola

Najlepsze dania kuchni polskiej
Restauracja Antresola to wyjątkowe miejsce na mapie Warszawy. U nas skosztujesz wiele doskonałych dań kuchni polskiej, które z wymaganą pozwoleniem Ci przywołać smaki dzieciństwa, tak dobrze znane z rodzinnego domu.

W naszym menu znajdziesz posiłki na każdej porę dnia. Oferujemy Ci między innymi możliwość korzystania z naszego bogatego śniadania śniadaniowego w Warszawie.

Codziennie przygotowujemy też nowe 3 zestawy obiadowe (w tym jeden wegetariański) zestawy z zupą, daniem funkcji i deserem. Informacje o zestawie dzienników zamieszczonych na naszej stronie na facebooku - na podstawie przeprowadzanych również konkursów konkursowych z nagrodami.

 Pyszna, zdrowa kuchnia w centrum Warszawy
Wszystkie potrawy tworzymy według przyjętych przepisów, z dostępnych lokalnych, naturalnych produktów wysokiej jakości. W naszej restauracji są dostępne, że bez najlepszych, starannie wyselekcjonowanych składników, które nie mówią o doskonałej, zdrowej kuchni.

Dostępne wyśmienitego jedzenia znajdziesz u nas również prawdziwie przyjacielską atmosferę. Ugościmy Cię tak, jakbyś przyszedł z wizytą do naszego domu.

Ocena i recenzje dla Antresola

Ogólna ocena

(0 Recenzje )
Atmosfera
0
Obsługa
0
Jedzenie
0
Credit card logos