Asado Mezze & Grill Asado Mezze & Grill

Price range

Zakres cenowy

14-42 PLN/osoba

Accepts bookings

Akceptuje rezerwacje

Mon - Sat: 12:00 - 22:00

Sunday: 12:00 - 20:00

Location

Adres (Zobacz na mapie)

Kredytowa 4

Cuisines

Typy kuchni

Lebanese cuisine

Ibrahim Alkhawaja

Chef:

Ibrahim Alkhawaja

  • Menu

O restauracji Asado Mezze & Grill

Jeśli chcesz wraz z rodziną mieć wspaniały wieczór z różnorodnym, tradycyjnym, libańskim jedzeniem, nasza restauracja jest odpowiednim miejscem. Rzuć okiem na kartę naszej restauracji, Asado Mezze & Grill, i odkryj szeroką gamę pysznych dań.


Daj się zafascynować i delektuj się różnorodną, tradycyjną, libańską kuchnią. Spróbuj naszych lokalnych produktów i regionalnych produktów, stworzonych z miłością i pasją do smaku. Do naszych cenionych kebabów i barbecue polecamy orzeźwiające piwo i aromatyczną kawę. Oferujemy również coś dla osób lubiących słodkości – wypróbuj nasze rozmaite wyroby cukiernicze, o każdej porze dnia lub na deser. Naszą pasją jest podawanie Tobie tylko tego, co najlepsze – więc wpadnij do nas na obiad.


W naszej kuchni przygotowujemy również pyszne, wegetariańskie i wegańskie potrawy halal, po prostu musisz ich spróbować. Osoby, które stosują dietę bezglutenową, bezlaktozową, zawsze znajdą u nas wybór potraw, które są przygotowane zgodnie z ich potrzebami. Pozwól nam pokazać Ci, jak ważne są dla nas Twoje potrzeby i jak smaczne może być jedzenie mimo specjalnych wymagań.

Ocena i recenzje dla Asado Mezze & Grill

Ogólna ocena

(0 Recenzje )
Atmosfera
4
Obsługa
5
Jedzenie
4
Credit card logos