City Restaurant City Restaurant

Price range

Zakres cenowy

14-44 PLN/osoba

Accepts bookings

Akceptuje rezerwacje

Mon - Sun: 12:00 - 20:00

Location

Adres (Zobacz na mapie)

Popularna 62a

Cuisines

Typy kuchni

Międzynarodowa

  • Menu

O restauracji City Restaurant

Nasi Szefowie Kuchni podjęli współpracę ze specjalistami City Clinic - dietetykiem Kingą Biernacką oraz alergologiem dr n. med. Anną Wójtowicz. Wspólnie opracowane przez nas receptury dań, spełniają wymogi zdrowej żywności w trendzie slow food.
Komponując dla Was dania - bazujemy na naturalnych składnikach, bez konserwantów i bez sztucznych dodatków. Serwujemy dania przy użyciu świeżych składników oraz produktów najwyższej jakości. Troszczymy się o Wasze zdrowie i samopoczucie! Promujemy zdrowy styl życia i spożywanie pokarmów naturalnych, w spokoju i bez pośpiechu.
W naszym menu znajdziecie przystawki, zupy, sałatki, dania główne. Na stałe w naszej ofercie są też pasty oraz pizze. Regularnie wprowadzamy menu sezonowe oraz dania Szefa Kuchnia, aby wykorzystać wszystkie świeże i sezonowe produkty.
Codziennie przygotowujemy też nowy lunch w atrakcyjnej cenie. Nie zapomnijcie, że nasz Szef Kuchni zawsze czeka na Was z wyśmienitym deserem. Wśród wielu smakowitych potraw i bogatej oferty napojów, w menu znajdują się także posiłki dietetyczne oraz specjalne menu dla najmłodszych. Przy współpracy dietetyka City Clinic stworzyliśmy zdrowe smoothies, skomponowane z troską o Wasze zdrowie. Zapraszamy do City Restaurant, gdzie dobra kuchnia, sympatyczna obsługa i gustowne wnętrza, tworzą przyjazną, pozytywną atmosferę.

Ocena i recenzje dla City Restaurant

Ogólna ocena

(0 Recenzje )
Atmosfera
0
Obsługa
0
Jedzenie
0
Credit card logos