San Thai San Thai

Original Thai Cuisine

Price range

Zakres cenowy

19-69 PLN/osoba

Accepts bookings

Akceptuje rezerwacje

Mon - Thu: 12:00 - 21:00

Fri - Sat: 12:00 - 22:00

Sunday: 12:00 - 21:00

Location

Adres (Zobacz na mapie)

10 Próżna

Cuisines

Typy kuchni

Tajska

Pitet

Chef:

Pitet

  • Menu

O restauracji San Thai

SAN THAI – wspólne dzieło matki i syna zakochanych w smakach Tajlandii. To skrzyżowanie rodzinnych emocji i lata doświadczenia w gastronomii stworzyło miejsce urządzone ze smakiem, w którym talent znakomitych tajskich kucharzy gwarantuje autentyczność i najwyższą jakość orientalnych dań w nietuzinkowych wnętrzach w sercu Warszawy przy ulicy Próżnej.

Uwiedzieni kolorytem oraz finezyjnymi, często zaskakującymi, połączeniami smaków, jakie oferuje kuchnia tajska, zapragnęliśmy stworzyć w sercu Polski, w centrum Warszawy, tętniącą życiem przestrzeń kulinarną o orientalnym charakterze. Powstała w ten sposób restauracja tajska pozwala przenieść się do świata aromatycznych przypraw, owoców morza, soczystych mięs i oryginalnych dodatków.

Prawdziwie orientalny smak potraw serwowanych w naszej restauracji jest zasługą kompilacji – kunsztu rzemiosła kucharzy, a także dbałości o wysoką jakość potraw, które powstają na bazie świeżych produktów oraz oryginalnie występujących w kuchni tajskiej przypraw i dodatków.

Nagrody

Złoty Widelec
Złoty Widelec

Ocena i recenzje dla San Thai

Ogólna ocena

(1 Recenzja )
Atmosfera
5
Obsługa
4.8
Jedzenie
4.8
Credit card logos