Trattoria Oliva Verde Trattoria Oliva Verde

Price range

Zakres cenowy

15-39 PLN/osoba

Accepts bookings

Akceptuje rezerwacje

Mon - Fri: 16:00 - 19:30

Sat - Sun: 12:00 - 19:30

Location

Adres (Zobacz na mapie)

Puławska 17

Cuisines

Typy kuchni

Włoska

  • Menu

O restauracji Trattoria Oliva Verde

Restauracja Trattoria Oliva Verde to niewielki lokal na warszawskim Mokotowie, który powstał z fascynacji do kultury i kuchni śródziemnomorskiej, a w szczególności włoskiej.

Zamiłowanie do oryginalnych smaków, lekkości oraz w dużej części prostoty potraw, a także włoskiej tradycji degustowania posiłków zarówno w rodzinnym gronie, jak i wśród przyjaciół przełożyło się na stworzenie od podstaw pomysłu na sympatyczne miejsce spotkań.

To zauroczenie koncepcją bycia twarzą w twarz w naszym zagonionym świecie, w którym w pogoni za przeróżnymi wartościami, nie znajdujemy czasu dla najbliższych i ważnych w naszym życiu osób lub po prostu czasu na cieszenie się tym co mamy, zainspirowało nas do przeniesienia „kawałka kultury” włoskiej do siebie. Włosi naprawdę potrafią się cieszyć tu i teraz…

Nasze menu zachęca i każdy znajdzie smak dla siebie. W ofercie znajdziecie Państwo coś na mniejszy, jak i na większy głód. Mamy także propozycje dla łasuchów. Smaki pasty i pizzy pozwolą na chwilę zapomnienia i mamy nadzieję, że skłonią Państwa do powrotu do nas.
Ponadto w naszej ofercie znajdziecie Państwa dania włoskie, o które trudno na rynku warszawskim.

To co może u nas zaskoczyć, ale jednocześnie mile zadziwić to nowoczesne wnętrze odbiegające od naszego wyobrażenia szeroko rozumianej trattorii. Ale to już trzeba zobaczyć samemu…

Ocena i recenzje dla Trattoria Oliva Verde

Ogólna ocena

(0 Recenzje )
Atmosfera
5
Obsługa
5
Jedzenie
5
Credit card logos