KONKURS WALENTYNKOWY!
3 x 100 PLN

WYGRAJ 100 PLN GIFT CARD!

ZRÓB SOBIE ZDJĘCIE W JEDNEJ Z RESTAURACJI DINEOUT POLAND I OTAGUJ NASZ PROFIL NA INSTAGRAMIE BĄDŹ NA FACEBOOK’U. NAJŁADNIEJSZE I NAJBARDZIEJ ROMANTYCZNE ZDJĘCIA BĘDĄ NAGRODZONE KARTĄ PODARUNKOWĄ O WARTOSCI 100 PLN!

W OKRESIE OD 01 DO 14 LUTEGO OPUBLIKUJ ZDJĘCIE Z WIZYTY W JEDNEJ Z RESTAURACJI Z APLIKACJI DINEOUT POLAND NA SWOIM KONCIE NA INSTAGRAMIE. MOŻE BYĆ POST NA TWOIM FEEDZIE LUB NA INSTA-STORY. OTAGUJ @DINEOUTPOLAND, ŻEBYŚMY MOGLI CIEBIE ZNALEŹĆ GIFT CARD MOŻNA WYKORZYSTAĆ DO KOŃCA MARCA 2020!

ROZTRZYGNIĘCIE KONKURSU 17 LUTEGO.

Banner 5

Dineout Poland wspiera miłość na całe życie!

WYBORU DOKONAMY WRAZ Z INFLUENCERAMI, KTÓRZY WSPIERAJĄ NASZĄ KAMPANIĘ. ZWYCIĘŻĄ NAJŁADNIEJSZE NASZYM ZDANIEM ZDJĘCIA, DLA AUTORÓW KTÓRYCH PRZEKAŻEMY KARTY PODARUNKOWE DO WYKORZYSTANIA W JEDNEJ Z RESTAURACJI DINEOUT POLAND DO KOŃCA MARCA 2020! ZWYCIĘZCÓW OGŁOSIMY NA NASZYCH SOCIAL MEDIACH. ZASTRZEGAMY SOBIE PRAWO DO KONTAKTU TYLKO ZE ZWYCIĘZCAMI KONKURSU. DO ROZDANIA PRZEKAZUJEMY:

3 X 100 PLN

SZCZEGÓŁY KONKURSU!

BIORĄC UDZIAŁ W KONKURSIE WYRAŻASZ ZGODĘ NA WYKORZYSTANIE TWOJEGO WIZERUNKU W PUBLIKACJACH DINEOUT POLAND DOTYCZĄCYCH W.W. KONKURSU. UDZIAŁ W KONKURSIE MOŻE BYĆ TYLKO JEDNO-RAZOWY, TJ. JEDNA OSOBA JEDNO ZGŁOSZENIE KONKURSOWE. KAŻDE KOLEJNE ZGŁOSZENIE Z TEGO SAMEGO KONTA BĘDZIE ELIMINOWANE. KARTA PODARUNKOWA ZOSTANIE PRZEKAZANA W FORMIE ELEKTRONICZNEJ LUB NA PAPIERZE. WYKORZYSTANIE KARTY ODBYWA SIĘ POPRZEZ REZERWACJĘ STOLIKA PRZEZ APLIKACJĘ DINEOUT POLAND. KWOTĘ MOŻNA WYKORZYSTAĆ JEDNO-RAZOWO W JEDNEJ SAMODZIELNIE WYBRANEJ RESTAURACJI. KARTA PODARUNKOWA DOTYCZY TYLKO OFERTY DOSTĘPNEJ NA MIEJSCU W WYBRANEJ RESTSURACJI, NIE DOTYCZY OFERY DOSTĘPNEJ NA WYNOS. KARTĘ PODARUNKOWĄ MOŻNA WYKORZYSTAĆ NA OFERTĘ W PROMOCJI I PEŁNEJ CENIE. ORGANIZATOR KONKURSU ZASTRZEGA SOBIE PRAWO DO WYBRANIA PRACY ZWYCIĘZKIEJ WG WŁANEJ OPINII, KTÓRA MOŻE BYĆ KWESTIĄ INDYWIDUALNĄ JURY. ZWYCIĘZCY KONKURSU MUSZĄ SIĘ ZGŁOSIĆ PO ODBIÓR NAGRODY W CIĄGU 7 DNI ROBOCZYCH.

Aplikacje mobilne
Z aplikacją Dineout rezerwacja stolika w restauracji jest szybka i bezpieczna. Dzięki Dineout odkryjesz nowe restauracje w Twoim mieście lub poznasz zupełnie nowe miejsca w innych lokalizacjach. W Dineout masz dostęp do swoich ulubionych restauracji, dzięki czemu możesz dokonać rezerwacji w dowolnym momencie
Credit card logos