KONKURS WALENTYNKOWY!
30 x 50 PLN

WYGRAJ 50 PLN GIFT CARD!

OPOWIEDZ NAM NAJBARDZIEJ WZRUSZAJĄCĄ HISTORIĘ MIŁOŚCI - Z TWOJEGO ŻYCIA LUB TWOICH BLISKICH I WYGRAJ GIFT CARD O WARTOŚCI 50 PLN DO WYKORZYSTANIA W JEDNEJ Z PONAD 50 RESTAURACJI W WARSZAWIE

W OKRESIE OD 01 DO 14 LUTEGO OPUBLIKUJ TWOJĄ HISTORIĘ PIĘKNEJ MIŁOŚCI NA SWOIM KONCIE NA FACEBOOK’U LUB INSTAGRAMIE. USTAW DOSTĘPNOŚĆ POSTU JAKO PUBLICZNY, ŻEBYŚMY MOGLI CIEBIE ZNALEŹĆ. NIE ZAPOMNIJ RÓWNIEŻ NAS OTAGOWAĆ I POLUBIĆ NASZ PROFIL. WYNIKI KONKURSU ZOSTANĄ OGŁOSZONE 17 LUTEGO 2020.
DLA OSÓB, KTÓRE NIE KORZYSTAJĄ Z SOCIAL MEDIÓW - WYŚLIJ SWOJĄ OPOWIEŚĆ NAM NA ADRES E-MAIL: HELLO@DINEOUT.PL, W TYTULE MAILA UMIEŚĆ: KONKURS WALENTYNKOWY.

Banner 5

Dineout Poland wspiera miłość na całe życie!

WYBORU DOKONAMY WRAZ Z INFLUENCERAMI, KTÓRZY WSPIERAJĄ NASZĄ KAMPANIĘ. ZWYCIĘŻĄ NAJCIEKAWSZE OPOWIEŚCI, DLA AUTORÓW KTÓRYCH PRZEKAŻEMY KARTY PODARUNKOWE DO WYKORZYSTANIA W JEDNEJ Z RESTAURACJI DINEOUT POLAND DO KOŃCA MARCA 2020! ZWYCIĘZCÓW OGŁOSIMY NA NASZYCH SOCIAL MEDIACH. ZGŁOSZENIA MAILOWE ZOSTANĄ POWIADOMIENIE W PRZYPADKU WYGRANEJ TĄ SAMĄ DROGĄ - OTRZYMAJĄ OD NAS WIADOMOŚĆ MAILOWĄ. ZASTRZEGAMY SOBIE PRAWO DO KONTAKTU TYLKO ZE ZWYCIĘZCAMI KONKURSU. DO ROZDANIA PRZEKAZUJEMY:

30 X 50 PLN

SZCZEGÓŁY KONKURSU!

BIORĄC UDZIAŁ W KONKURSIE WYRAŻASZ ZGODĘ NA WYKORZYSTANIE TWOJEGO WIZERUNKU W PUBLIKACJACH DINEOUT POLAND DOTYCZĄCYCH W.W. KONKURSU. UDZIAŁ W KONKURSIE MOŻE BYĆ TYLKO JEDNO-RAZOWY, TJ. JEDNA OSOBA JEDNO ZGŁOSZENIE KONKURSOWE. KAŻDE KOLEJNE ZGŁOSZENIE Z TEGO SAMEGO KONTA BĘDZIE ELIMINOWANE. KARTA PODARUNKOWA ZOSTANIE PRZEKAZANA W FORMIE ELEKTRONICZNEJ LUB NA PAPIERZE. WYKORZYSTANIE KARTY ODBYWA SIĘ POPRZEZ REZERWACJĘ STOLIKA PRZEZ APLIKACJĘ DINEOUT POLAND. KWOTĘ MOŻNA WYKORZYSTAĆ JEDNO-RAZOWO W JEDNEJ SAMODZIELNIE WYBRANEJ RESTAURACJI. KARTA PODARUNKOWA DOTYCZY TYLKO OFERTY DOSTĘPNEJ NA MIEJSCU W WYBRANEJ RESTSURACJI, NIE DOTYCZY OFERY DOSTĘPNEJ NA WYNOS. KARTĘ PODARUNKOWĄ MOŻNA WYKORZYSTAĆ NA OFERTĘ W PROMOCJI I PEŁNEJ CENIE. ORGANIZATOR KONKURSU ZASTRZEGA SOBIE PRAWO DO WYBRANIA PRACY ZWYCIĘZKIEJ WG WŁANEJ OPINII, KTÓRA MOŻE BYĆ KWESTIĄ INDYWIDUALNĄ JURY. ZWYCIĘZCY KONKURSU MUSZĄ SIĘ ZGŁOSIĆ PO ODBIÓR NAGRODY W CIĄGU 7 DNI ROBOCZYCH.

KANAŁ PRZEZ KTÓRY ZOSTANIE ZGŁOSZONA PRACA NIE MA WPŁYWU NA SZANSĘ NA ZWYCIĘSTWO, WSZYSTKIE ZGŁOSZENIA BĘDĄ TRAKTOWANE NA RÓWNI (SOCIAL MEDIA + EMAIL).

Aplikacje mobilne
Z aplikacją Dineout rezerwacja stolika w restauracji jest szybka i bezpieczna. Dzięki Dineout odkryjesz nowe restauracje w Twoim mieście lub poznasz zupełnie nowe miejsca w innych lokalizacjach. W Dineout masz dostęp do swoich ulubionych restauracji, dzięki czemu możesz dokonać rezerwacji w dowolnym momencie
Credit card logos