Podaruj w prezencie wyjątkowe doświadczenie kulinarne

Zaskocz przyjaciela lub ukochanego niezapomnianym prezentem - wyjątkowym doświadczeniem kulinarnym w jednej z starannie dobranych restauracji Dineout. Nasza Gift Card jest prosta w użyciu i można ją wykorzystać do rezerwacji w ponad 300 restauracjach widniejących na naszej stronie. Co jest najlepsze - sami decydujecie kiedy i gdzie jej użyć!

Karty podarunkowe to także kreatywny sposób podziękowania dla partnerów biznesowych lub wywołania uśmiechu na twarzach pracowników, nagradzając ich za wspaniałą pracę!


Najczęściej zadawane pytania

1

Ile wynosi ważność Kart Podarunkowych

Karty upominkowe są ważne przez 12 miesięcy od daty wydania.

2

Chcę zamówić papierową kartę upominkową. Ile czasu zajmuje wysyłka?

Dołożymy wszelkich starań, aby zrealizować Twoje zamówienie jak najszybciej. W zależności od lokalizacji, dostawa może potrwać od 3 do 5 dni roboczych. Karty są dostarczane za pośrednictwem poczty polskiej.

3

Przez pomyłkę podczas składania zamówienia na kartę podarunkową w formie elektronicznej podałem zły adres mailowy i jej nie otrzymałem. Czy możecie wysłać ją ponownie?

Kartę podarunkową możemy wysłać ponownie tylko w przypadku, gdy nie została jeszcze wykorzystana. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z nami @ +48 79 578 8806.

4

Otrzymałem kartę podarunkową - czy mogę ją przekazać komuś innemu?

Przed aktywacją zarówno karty podarunkowe w wersji elektronicznej, jak i papierowej mogą zmieniać właścicieli bez ograniczeń, ale nie wydłuża to daty ważności karty podarunkowej. Po aktywacji: Karta podarunkowa może być dodana do rezerwacji tylko z konta Dineout na którym została aktywowana.

5

Czy mogę wymienić kartę podarunkową na ekwiwalent pieniężny?

Nie. Możesz odliczyć wartość karty podarunkowej od rachunku w restauracji, lub użyć jej jako środka płatniczego dokonując rezerwacji na wydarzenia specjalne ( w tm menu degustacyjne) z opcją przedpłaty. Uwaga: W przypadku dokonywania rezerwacji na wydarzenia ograniczone czasowo, mogą obowiązywać pewne obostrzenia.

6

Jak użyc karty podarunkowej do standardowej rezerwacji?

Aby skorzystać z karty podarunkowej, musisz zalogować się w naszej bezpłatnej aplikacji i aktywować ją na swoim koncie lub skorzystać ze strony internetowej dineout.

7

Czy mogę dodać więcej niż jedną Gift Card do rezerwacji?

Nie, do jednej rezerwacji może byc uzyta tylko jedna Gift Card

8

Co jeśli mój rachunek w restauracji będzie niższy niż wartość karty podarunkowej?

W takim przypadku nie otrzymasz zwrotu różnicy. Każda karta upominkowa może być wykorzystana tylko do jednej rezerwacji.

9

Dokonałem rezerwacji z użyciem karty podarunkowej, ale chcę ją anulować - co się stanie?

W przypadku wcześniejszego anulowania rezerwacji, wartość Gift Card zostanie zwrócona na konto Dineout i będzie można jej użyć ponownie. Jeśli rezerwacja nie zostanie anulowana, a restauracja zgłosi niepojawienie się gościa, karta podarunkowa zostanie uznana za wykorzystaną bez możliwości zwrotu.